تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
سوالات متداول
آیا اطلاعات من در تخفیف‌یار، ایمن خواهد بود؟
مثل هر سایت دیگرهنگام ثبت ‌نام در سایت تخفیف یار اطلاعات شخصی‌ خود را وارد می‌کنید. پس از ثبت این اطلاعات (نام شهر، ایمیل، شماره‌ی تلفن‌ همراه و گذرواژه) شما کاربر تخفیف یار خواهیدشد. بنابراین به شما اطمینان می‌دهیم اطلاعات شما در خانواده‌ي بزرگ تخفیف یار محرمانه تلقی شده و با امنیت کامل حفظ می‌شود.
اطلاعات خرید شما (از مرحله‌ی انتخاب کالا تا پرداخت) فقط و فقط در اختیار تخفیف یار خواهد بود.
هر وقت که بخواهید می‌توانید اطلاعات شخصی خود را ( گذرواژه و شماره‌ی تلفن، نام کسی که برایش هدیه خریده‌اید و سلایق و علاقه مندی ها) در بخش مربوط به "حساب من" تغییر دهید.
تنها کارمندانی که در ارتباط مستقیم با کاربران سایت هستند حق دسترسی محدود و طبقه بندی شده به اطلاعات شخصی کاربران را دارند. دوباره یادآوری می‌کنیم که هر کاربر تخفیف یار یک عضو از خانواده‌ی بزرگ و صمیمی ما است و ارتباط ما بر مبنای ارایه‌ی بی‌عیب و نقص خدمات به شما پایه‌گذاری شده است

چطور می‌توانم از پیشنهادهای تخفیف‌یار اطلاع پیدا کنم؟
از سه طریق: مشاهده روزانه سایت.
عضویت در سایت و زدن تیک دریافت خبرنامه سایت؛ در این صورت پیشنهادهای تخفیف‌یار را روزانه از طریق ایمیل آدرس‌تان، مشاهده خواهید کرد.
از طریق پیامک: با عضویت در سایت، شماره تماس‌تان را به تخفیف‌یار بدهید تا روزانه؛ پیشنهادهای مختلف به شما اعلام شود.

چطور می‌توانم در سایت تخفیف‌یار ثبت نام کنم؟

در نوار بالایی سایت به بخش ثبت نام بروید و اطلاعات صحیح خود را وارد کنید. داشتن رمز عبور و فراموش نکردن آن مهم است. هر بار می‌خواهید وارد سایت شوید از طریق «ورود» اطلاعات (یوزرنیم و پسورد) خود را وارد کنید.